| Tip | 1 canal |
| Clasa | D |
| Rezistență maximă | 4 Ohmi |
| Putere nominală de canal (2 Ohmi) | 450 W |
| Putere nominală de canal (4 Ohmi) | 300 W |
| Putere maximă | 600 W |
| Frecvență reproductibil min. | 10 Hz |
| Frecvență reproductibil max. | 160 Hz |
| Filtru trece-jos | 40-150 Hz |
| RCA | 1 pereche de intrări, 1 pereche de ieșiri |
| Dimensiuni | 220x53x268 mm |
| Producător | ESX |









