| Model | Armor Mini 4 |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.8 inch |
| Rezolutie display | 320x240 |
| Tipul matricei de ecran | TFT LCD |
| Camera foto | 2 Mp |
| Capacitatea bateriei | 2100 mAh |
| Procesor | Unisoc T117 |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 142.9x63x15 mm |
| Greutate | 161 g |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ulefone |
| Cod EAN | 6975326660044 |









