| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 600 W |
| Colectare praf | container |
| Capacitate recipient | 0.7 l |
| Alimentare | priza |
| Lungime cablu | 7 m |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Perie de praf | da |
| Culoare | albastru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 3.19 kg |
| Producător | MPM |
| Cod EAN | 5903151002631 |









