Caracteristici generale
| Seria | Versa |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | stejar |
| Număr de saltare | 4 |
| Lățime | 80 cm |
| Inălțime | 91 cm |
| Adâncime | 45 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Trendy Versa Oak 80x91x45cm GTR005841 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.