Caracteristici generale
| Tip | de perete |
| Lățime | 970 mm |
| Înălțimea | 870 mm |
| Grosime | 130 mm |
| Materialul carcasei | metal |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Orka |
| Cod EAN | 2999001277161 |
Specificațiile și imaginile produsului Oglindă baie Orka Modena 100 (00691) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.