Caracteristici generale
| Numire | țiglă |
| Număr de miezuri | 2 |
| Putere | 150 W |
| Putere | 150 W/m² |
| Zonă | 1 m² |
| Dimensiuni | 200x50x0.4 cm |
| Lungimea | 2 m |
| Lungimea cablului de alimentare | 3 m |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Zamel |
Specificațiile și imaginile produsului Mat de încălzire Zamel MOJ10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.