| Tip | cablu de încălzire |
| Numire | pentru jgheaburi |
| Număr de miezuri | 3 |
| Putere | 1200 W |
| Lungimea | 60 m |
| Culoarea | negru |
| Izolație interioară | FEP fluoroplastic |
| Izolație exterioară | clorură de polivinil PVC |
| În plus | putere: 25 W/m |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Zamel |
| Cod EAN | 5903669207801 |




