| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Dimensiuni | 860х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 435х365 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 435х365 mm |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 180 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Elleci |









