| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Dimensiuni | 860х520 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400х400 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 400х340 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 200 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.6 mm |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 97 mm |
| Producător | Teka |









