Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Motor | perie |
| Presiune maximă | 110 Bar |
| Debit transportat | 336 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 35 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 1400 W |
| Oprire automată | da |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Dyllu |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Dyllu DTHP3A14 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.