Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Motor | perie |
| Presiune maximă | 150 Bar |
| Debit transportat | 365 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 35 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 1700 W |
| Roţi pentru transport | da |
| Greutate fără accesorii | 11.3 kg |
| Dimensiuni | 490х320х510 mm |
| Accesorii | furtun de înaltă presiune ,
pistol de înaltă presiune ,
duză |
Alte informații
| Producător | Huter |
| Cod EAN | 4606059033295 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Huter W150-MF 70826 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.