Caracteristici generale
| Tip șevalet | trepied |
| Tipul de alocare | pe podea |
| Înălțimea maximă a șevaletului | 130 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Material | lemn |
| Numărul de catarge | 1 |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
Alte informații
| Producător | 3ToysM |
| Cod EAN | 2600000096027 |
Specificațiile și imaginile produsului Şevalet 3ToysM (S130) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.