Șevaletul de masă Table Easel de la Mont Marte este un șevalet funcțional, cu un suport reglabil pentru pânză și un sertar spațios pentru accesorii. Se pliază pentru o depozitare comodă și are un mâner practic pentru transport. Poate susține o pânză cu înălțimea de aproximativ 40 cm. Este realizat din lemn de pin tratat manual cu ulei și are accesorii din oțel cu finisaj din alamă.
| Tipul de alocare | pe masă |
| Înălțimea maximă a șevaletului | 28 cm |
| Lăţime | 33.7 cm |
| Adâncime | 26 cm |
| Înălțimea maximă a pânzei | 40 |
| Material | pin |
| Tip catarg | centrală |
| Înălțime reglabilă | da |
| Înclinare reglabilă | da |
| Cu cutie | da |
| Specificații suplimentare | ferramentă din oțel |
| Producător | Mont Marte |
| Cod EAN | 9328577014796 |




