Caracteristici generale
| Tip senzor | CMOS |
| Dimensiune senzor | 1" |
| Ecran LCD | 2" |
| Ecran tactil | da |
| Comunicare | wi-fi ,
bluetooth |
| Mod foto | 9.4 Mp |
| Rezoluție poze max. | 3840x2160 |
| Stabilizator de imagine | da |
| Slow motion | da |
| Modul Time-lapse | da |
| Format inregistrare video | MP4 (H.264/HEVC) |
| Unghiul de înclinare | -120 - 70 ° |
| Unghiul de rotație | -45 - 45 ° |
| Microfon | da |
| Tip memorie | microSD (până 512GB) |
| Capacitatea bateriei | 1300 mAh |
| Capacitate baterie la functionare | 166 min |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 139x42x33.5 mm |
| Greutate | 179 g |
| Echipamente | Cablu de încărcare de la tip C la tip C ,
husă de protecție pentru Osmo Pocket 3 ,
Curea de încheietură DJI ,
Mâner Osmo Pocket 3 cu filet de 1/4" ,
Obiectiv cu unghi larg pentru Osmo Pocket 3 ,
transmițător pentru DJI Mic 2 ,
Paravânt pentru DJI Mic 2 ,
Clemă magnetică pentru DJI Mic 2 ,
Mâner cu baterie pentru Osmo Pocket 3 ,
Mini trepied Osmo ,
Geantă Osmo Pocket 3 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DJI |
| Cod EAN | 6941565969903 |
Specificațiile și imaginile produsului Camera video sport DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.