Caracteristici generale
| Tip senzor | CMOS |
| Dimensiune senzor | 1/1.9" |
| Ecran LCD | 2.27" ,
1.4" |
| Ecran tactil | da |
| Comunicare | wi-fi ,
bluetooth |
| Mod foto | 27 Mp |
| Rezoluție poze max. | 5568x4872 |
| Slow motion | da |
| Modul Time-lapse | da |
| Format inregistrare video | H.264 |
| Unghi de vedere | 156 ° |
| Tip memorie | MicroSD V30 ,
UHS-3 |
| Conectori | USB Type-C ,
Micro HDMI |
| Dimensiuni | 71.8х50.8х33.6 mm |
| Greutate | 154 g |
| Echipamente | montură curbată (cască) ,
suport pentru cap ,
adaptor pentru montarea camerei ,
mâner plutitor ,
caz |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | GoPro |
| Cod EAN | 810116380275 |
Specificațiile și imaginile produsului Camera video sport GoPro Hero 12 Black (CHDSB-121-CN) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.