Caracteristici generale
| Model | Galaxy A03 |
| Tip | smartphone |
| Sistem de operare | Android 11.0 |
| Diagonala display | 6.5 inch |
| Rezolutie display | 1600x720 |
| Tipul matricei de ecran | PLS TFT LCD |
| Camera foto | 48 Mp |
| А doua cameră | 2 Mp |
| Cameră frontală | 5 Mp |
| Capacitatea bateriei | 5000 mAh |
| Procesor | Unisoc Tiger T606 |
| Frecvenţă procesor | 1600 MHz |
| Număr de nuclee | 8 |
| RAM | 3 GB |
| Memorie interna | 32 Gb |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 164.2x75.9x9.1 mm |
| Greutate | 196 g |
| Culoare | roşu |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 8806092877344 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Samsung SM-A035 Galaxy A03 3Gb/32Gb Red sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.