Caracteristici generale
| Numărul de locuri | 3 |
| Tapiserie | stofă |
| Tip stofă | poliester |
| Culoarea tapiseriei | gri |
| Extensibil | da |
| Ladă de depozitare | da |
| Material carcasa | metal ,
lemn |
| Dimensiunea canapelei (l×L×Î) | 215x80x80 cm |
| Lungime | 215 cm |
| Lăţime | 80 cm |
| Înălţime | 80 cm |
| Dimensiunea patului extins (l×L) | 180x110 cm |
| Masa canapelei | 50 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
| Cod EAN | 2009997937069 |
Specificațiile și imaginile produsului Canapea Trendy Edena Grey 215x80x80cm GTR005157 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.