| Numărul de locuri | 3 |
| Tapiserie | stofă |
| Tip stofă | poliester |
| Culoarea tapiseriei | gri |
| Extensibil | da |
| Ladă de depozitare | nu |
| Material carcasa | metal |
| Material picioare | metal |
| Încărcătura maximală | 300 kg |
| Dimensiunea canapelei (l×L×Î) | 200x105x95 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Lăţime | 105 cm |
| Înălţime | 95 cm |
| Dimensiunea patului extins (l×L) | 200x130 cm |
| Masa canapelei | 37.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |









