| Numărul de locuri | 2 |
| Tapiserie | stofă |
| Tip stofă | micro velur |
| Culoarea tapiseriei | albastru |
| Extensibil | da |
| Ladă de depozitare | nu |
| Material carcasa | metal |
| Material picioare | plastic |
| Încărcătura maximală | 200 kg |
| Dimensiunea canapelei (l×L×Î) | 155x70x85 cm |
| Lungime | 155 cm |
| Lăţime | 70 cm |
| Înălţime | 85 cm |
| Dimensiunea patului extins (l×L) | 190x70 cm |
| Masa canapelei | 22.9 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |








