Caracteristici generale
| Seria | Jeneva |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | grafit |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | stejar kraft alb |
| Lăţime | 120 cm |
| Înălţime | 51 cm |
| Adâncime | 50 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |
| Cod EAN | 2999001261771 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă TV Yasen Женева ТВ Графит Серый/Дуб Крафт Белый sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.