Caracteristici generale
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Lăţime | 137 cm |
| Înălţime | 44 cm |
| Adâncime | 40 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Halmar |
| Cod EAN | 2010001156239 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă TV Halmar Lima RTV-1 Sonoma/White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.