| Puterea | 45 W |
| Fluxul luminos | 2100 lm |
| Temperatura culorii ? | 2500 °K, 8500 °K |
| Cantitatea | 1 buc |
| Forma becului | tube |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 50 mm |
| Lungime | 1160 mm |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | Ra95 |
| Unghiul de iluminare | 230 ° |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Coeficient de ondulare | 5 % |
| Producător | Patona |
| Cod EAN | 4055655233910 |









