Caracteristici generale
| Înălţime | 12 mm |
| Diametru | 600 mm |
| Lungimea | 600 mm |
| Lățime | 600 mm |
| Tip dulie | SMD LED |
| Tip bec | LED |
| Temperatura de culoare
?
| 6500 K |
| Fluxul de lumină | 2900 lm |
| Putere maxima per bec | 45 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Telecomanda | nu |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100000849727, 2100000910311, 2100000910328, 4841243026466 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Elmos PL34860INT sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.