| Material | poliester |
| Dimensiuni | 602х76 cm |
| Ro:Lungimea | 602 cm |
| Înălţime | 76 cm |
| Grosimea firului | 0.7 mm |
| Numărul de puncte de fixare | 4 |
| Tip de montare | fire de întindere |
| Nivelul jocului | antrenament |
| Culoare | negru , alb |
| Destinația | pentru stradă , pentru încăpere |
| Producător | Victor |
| Cod EAN | 4005543755000 |




