Caracteristici generale
| Nivelul jocului | amator |
| Dimensiuni rachetă | 670x205 mm |
| Lățimea | 205 mm |
| Lungimea | 670 mm |
| Materialul capului | metal |
| Materialul tijei | metal |
| Materialul mînerului | plastic |
| Culoare de bază | negru |
| Culoare suplimentară | rosu |
| Husă inclusă | da |
| Echipament | 2 rachete ,
caz ,
tub de plastic |
Alte informații
| Producător | ChiToys |
| Cod EAN | 6900070312949 |
Specificațiile și imaginile produsului Set pentru badminton ChiToys (F31294) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.