| Numar arzatoare | 4 |
| WOK arzătorului | da |
| Suprafaţă | sticlă călită |
| Gratare | fontă |
| Control Butoane | frontal |
| Aprindere electronica | da |
| Dispozitiv de siguranta | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 5x60x52 cm |
| Dimensiune spatiu incorporare (LxA) | 56x49 cm |
| Greutate | 17 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 10 kg |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 8806086016490 |









