Caracteristici generale
| Set | 2 |
| Material carcasă | sticlă |
| Cover Material | inox |
| Recipient pentru sare | 10x4 cm |
| Recipient pentru piper | 10x4 cm |
| Culoare | transparent |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.22 kg |
| Producător | EH |
| Cod EAN | 2400000335603 |
Specificațiile și imaginile produsului Set pentru condimente EH 10x4cm (33560) 2pcs sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.