Caracteristici generale
| Set | 3 |
| Material carcasă | sticlă |
| Cover Material | metal |
| Recipient pentru sare | 13cm |
| Recipient pentru piper | 13cm |
| Stand | da |
| Culoare | transparent |
| Dimensiuni | 13x6.5 cm |
Alte informații
| Producător | EH |
| Cod EAN | 2400000085317 |
Specificațiile și imaginile produsului Set pentru condimente EH 13x6.5сm (08531) 2pcs sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.