Caracteristici generale
| Tip | cădiţă |
| Dimensiuni | 82x51x26 cm |
| Culoare | gri |
| Material | plastic |
| Forma | ovala |
| Greutate | 4 kg |
| Termometru incorporat | da |
| Scurgere | da |
| Design pliabil | da |
| Scaun anatomic încorporat | da |
| Greutate maxima copil | 30 kg |
| Pentru fete | da |
| Pentru băieți | da |
| Specificații suplimentare | inclus: găleată ,
oală pentru clătire ,
suport |
Alte informații
| Greutatea brută | 4.1 kg |
| Producător | 4Play |
| Cod EAN | 6904425811507 |
Specificațiile și imaginile produsului Set de baie 4Play AT97 Set Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.