| Tip | set |
| Cantitatea | 10 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 90 mm, 110 mm |
| Diametrul frezei | 20 mm, 25 mm, 35 mm, 15 mm, 30 mm |
| Diametrul tijei | 8 mm |
| Diametrul rulmentului | 12 mm |
| Tip freză | cilindric |
| Rotirea frezei | dreapta |
| Valiză | da |
| Greutatea | 1.31 kg |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083058103 |









