| Tip | capete |
| Număr de elemente | 15 buc. |
| Tipul de capete | 1/2" 10 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 21 , 22 , 24, 27 , 30 , 32 mm |
| Material | oțel CR-MO |
| Greutate | 5 kg |
| Valiză | da |
| Tara producatoare | Polonia |
| Greutatea brută | 4.6 kg |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083910555 |









