Caracteristici generale
| Tip | furtun |
| Lungimea | 20 m |
| Diametrul interior | 12.5 mm |
| Scopul | pentru compresor |
| Cantitate | 1 buc |
| Specificații suplimentare | 3/8" |
Alte informații
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083051524 |
Specificațiile și imaginile produsului Furtun pneumatic Yato YT-24237 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.