| Tip de chei | hexagonală , stea(Torx) |
| Numar accesorii | 18 |
| Material | oțel S2 |
| Material mînerului | oțel |
| Numărul de capete de lucru | 36 |
| Dimensiunea minimă a capului | 1.5 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 10 mm |
| Dimensiuni | 1.5-10 mm, T10-T50 mm |
| Greutate | 0.8 kg |
| Caz de depozitare | da |
| Producător | Ingco |









