| Tip de chei | stea(Torx) |
| Numar accesorii | 9 |
| Material | oțel |
| Material mînerului | oțel |
| Numărul de capete de lucru | 9 |
| Dimensiunea minimă a capului | 10 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 50 mm |
| Dimensiuni | T10,T15,T20,T25,T27,T30,T40,T45,T50 mm |
| Caz de depozitare | da |
| Producător | JBM |









