Caracteristici generale
| Numărul de scule | 4 |
| Număr de baterii | 3 |
| Бесщеточный двигатель | da |
| Реверс | da |
| Светодиодная подсветка | da |
| Șurubelniță de foraj cu percuție | da |
| Numărul de rotații | 1800 rpm |
| Numărul de lovituri | 27000 bpm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Mandrina | rapidă |
| Diametrul madrinei | 1.5-13 mm |
| Alimentație | baterie |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 v |
| Емкость батареи | 5 А/ч |
| Кейс | da |
| Șurubelniță сu percuție | da |
| Tip | cu percuție |
| Mandrina | 1/4 HEX |
| Alimentare | baterie |
| Baterie | Li-Ion 18 V |
| Max. turații în gol | 3600 min-1 |
| Frecvența percuției | 3800 batai/min |
| Cuplu maximal | 180 Nm |
| Ciocan rotopercutor | da |
| Sistem de prindere | SDS-Plus |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 5 Ah |
| Turația în gol | 950 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4700 min‾¹ |
| Energia de impact | 2 J |
| Moduri de lucru | 3 |
| Polizor unghiular | da |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 5 Ah |
| Turația în gol | 8500 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 197050012463, 2100001909543 |
Specificațiile și imaginile produsului Set Makita DLX4195JX1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.