Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscată ,
umedă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitate recipient | 12 l |
| Material carcasă | plastic |
| Lungime furtun | 1.8 m |
| Accesorii | pentru spații înguste ,
universală |
| Greutate | 3.4 kg |
| Specificații suplimentare | fără baterie și încărcător |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator multifunctional Karcher WD 2-18 V-12/18 Battery (1.628-500.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.