| Tip | plate , philips |
| Număr de bucăți în set | 8 |
| Dimenseuni | PZ2 x 100 мм , PH2 x 100 мм , PH1 x 80 мм |
| Orifiu pentru agățat | da |
| Acoperire dielectrică | da |
| Tijă | oțel S2 |
| Vârf magnetizat | da |
| Ambalare | valiză de plastic |
| Greutate | 0.4 kg |
| Altele | Tensiune 1000 V |
| Producător | Hoegert |









