Caracteristici generale
| Tip | țeavă/gaz |
| Materialul | oțel |
| Materialul mînerului | oțel |
| Tipul cheie | unilateral |
| Formа cheiei | drept |
| Profilul cheie | capăt deschis |
| Deschiderea minimală a cheii | 1 mm |
| Deschiderea maximală a cheii | 27 mm |
| Lungimea | 200 mm |
| Inclinare falci | 90 ° |
| Greutatea | 440 g |
Alte informații
| Producător | Tolsen |
| Cod EAN | 6933528710851 |
Specificațiile și imaginile produsului Clește reglabile Tolsen 10231 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.