| Tipul | Set burghii |
| Tipul de foraj | Conic |
| Material prelucrat | Sticlă , Ceramică |
| Cantitate | 5 |
| Diametru | 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Lungimea de lucru | 50 mm, 60 mm |
| Lungimea totală | 50 mm, 60 mm |
| Coadă | Cilindric |
| Gama de dimensiuni | 4-8 |
| Producător | Milwaukee |
| Cod EAN | 4058546377427 |









