Caracteristici generale
| Numărul de scule | 9 |
| Număr de baterii | 2 |
| Numărul de rotații | 2000 rpm |
| Numărul de lovituri | 30000 bpm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Mandrina | rapidă |
| Diametrul madrinei | 1.5-13 mm |
| Alimentație | baterie |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 v |
| Емкость батареи | 4 А/ч |
| Tip | cu percuție |
| Mandrina | квадрат 1/2" |
| Alimentare | baterie |
| Baterie | Li-Ion 20 V |
| Max. turații în gol | 2300 min-1 |
| Frecvența percuției | 2900 batai/min |
| Cuplu maximal | 400 Nm |
| Alimentare | baterie |
| Frecvență vibrațiilor | 12000 min-1 |
| Suprafața de șlefuire | 110x100 mm |
| Funcții | suflantă |
| Acumulator | Li-Ion 20 V |
| Alimentare aer maximala | 2.7 m3/min |
| Sistem de prindere | SDS-Plus |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Turația în gol | 1100 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 5000 min‾¹ |
| Energia de impact | 2.5 J |
| Moduri de lucru | 4 |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Turația în gol | 9000 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 115 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Adancimea de tăiere la 90° | 50 mm |
| Adancimea de tăiere la 45° | 33 mm |
| Diametrul al pânzei | 140 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 20 mm |
| Caracteristici suplimentare | termofen (TBLI2006) ,
lanternă (TWLI2088) |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6932584808977 |
Specificațiile și imaginile produsului Set Total Tools TOSLI250381 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.