| Tip | barcă |
| Locuri | 3 |
| Capacitate | 265 kg |
| Dimensiuni bărci externe | 252x125x40 cm |
| Material carcasă | PVC |
| Material grosime | 0.5 mm |
| Сompletarea | vîsle , pompă |
| Vîsle | plastic, 124 cm |
| Greutate barca | 8 kg |
| Greutatea brută | 9.6 kg |
| Producător | Avenli |
| Cod EAN | 6920388607773 |









