Caracteristici generale
| Tip | saltea |
| Numărul de locuri | 1 |
| Dimensiuni | 191x73x22 cm |
| Pompă | nu |
| Material | PVC ,
velur |
| Sarcină maximă | 100 kg |
| Culoare | albastru |
| Greutatea | 1.7 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.71 kg |
| Producător | Avenli |
| Cod EAN | 6942377611776 |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea gonflabila Avenli 24501 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.