Caracteristici generale
| Material | plastic |
| Diametru dozator | 22.9 cm |
| Diametrul pastilei | 7.6 cm,
10.2 cm |
| Greutatea maximă pastilelor | 200 g |
| Pastile in set | nu |
| Termometru încorporat | da |
| Capac cu blocare | da |
| Culoare | albastru |
| Altele | inel de reglare pentru setarea debitului de clor dorit |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.47 kg |
| Producător | Avenli |
| Cod EAN | 6920388612333 |
Specificațiile și imaginile produsului Dozator plutitor pentru piscină Avenli 290467 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.