Caracteristici generale
| Formă | dreptunghiulară |
| Material | vinil |
| Capacitate maximă | 80 kg |
| Număr de locuri | 1 |
| Lungime | 183 cm |
| Lăţime | 68 cm |
| Vârstă recomandată | de la 8 ani |
| Altele | 2 camere de aer |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.74 kg |
| Producător | Avenli |
| Cod EAN | 6920388684644 |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea de înot Avenli 33111 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.