Caracteristici generale
| Tip | pat |
| Numărul de locuri | 1 |
| Dimensiuni | 191x99x30 cm |
| Pompă | da |
| Material | PVC ,
velur |
| Sarcină maximă | 136 kg |
| Culoare | bej |
Alte informații
| Greutatea brută | 3.34 kg |
| Producător | Intex |
| Cod EAN | 6941057425955 |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea gonflabila Intex 64177 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.