Caracteristici generale
| Tip | saltea |
| Numărul de locuri | 1.5 |
| Dimensiuni | 193x127x24 cm |
| Material | PVC |
| Sarcină maximă | 272 kg |
| Culoare | alb/albastru |
| Greutatea | 3.8 kg |
Alte informații
| Producător | Intex |
| Cod EAN | 2009997343952 |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea gonflabila Intex 67999 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.