Caracteristici generale
| Tip | saltea |
| Numărul de locuri | 1 |
| Dimensiuni | 191x99x30 cm |
| Pompă | da |
| Material | PVC |
| Sarcină maximă | 200 kg |
| Culoare | bej |
| Greutatea | 3.57 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea gonflabila Intex Dura Beam (64177) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.