Caracteristici generale
| Tip | de podea |
| Lungimea de lucru | 1300 mm |
| Lățimea de lucru | 440 mm |
| Suprafață de lucru | 1300х440 mm |
| Înălțime | 950 mm |
| Suprafața materialului de lucru | metal |
| Material de acoperire | bumbac |
| Stand de fier | da |
| Dimensiunile stare pliată | 480х1720х110 mm |
| Greutate | 7.5 kg |
Alte informații
| Producător | Colombo |
| Cod EAN | 8003186042101 |
Specificațiile și imaginile produsului Masă de călcat Colombo Avangard Plus (A300A02W) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.