Caracteristici generale
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | gri |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | alb/gri |
| Lățime | 200 cm |
| înălțime | 180 cm |
| Adâncime | 40 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gerbor |
Specificațiile și imaginile produsului Living Gerbor Mini Barato Grey/Nymphea Alba sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.