Caracteristici generale
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Număr de saltare | 4 |
| Număr de uși | 2 |
| Lățime | 154 cm |
| Inălțime | 90 cm |
| Adâncime | 44 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gerbor |
| Cod EAN | 2021100224224, 2027700284224, 2027700284248 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Gerbor Кентуки KOM2D4S Альпийский Белый sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.